Yüksek Performanslı Mıknatıs
info@kaldirmamiknatisi.com
kaldırma mıknatısı faydalı bilgiler
09 Tem

Kaldırma Mıknatısı Faydalı Bilgiler

Kaldırma mıknatısı, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmak isteyenler için ideal bir manyetik kaldırıcıdır. Çelik yüklerin kaldırıldığı ve taşındığı yerlerde birçok avantaj sağlar. Depoda, çeşitli kullanım aşamalarında ve parçaların işlenme makinelerinden yüklenmesi ve boşaltılmasında. Sadece kolun 100 ° döndürülmesiyle tamamen etkinleştirilen yüksek enerjili mıknatıslar kullanarak tek bir mıknatıs sistemi ile çalışırlar. Herhangi bir kurulum veya bakım maliyeti olmadan, demir malzemelerinin son derece düşük bir maliyetle kullanılmasına olanak sağlar. Ayrıca, düşük ağırlığı sayesinde taşıması kolaydır. Her türlü vinç mekanizmasına kullanılabilir.

Malzeme kalınlığı (mm30-80mm) bir plaka ve pürüzsüz, düz bir yüzey kullanarak, optimum koşullarda elde edilebilecek maksimum performansda çalışır.

Kullanım alanları: Her türlü demir ve çelik plaka, blok ve profil taşımada. Pres kalıpları ve yarı mamül makina parçalarını kaldırma ve taşımada. Gemi ve yapı inşaat sektöründe demir-çelik plaka ve blokların oksijenli kesim işlemlerinde.

Avantajları: Güçlü, güvenli, taşıması kolaydır. Elektrik ihtiyacına gerek yoktur, kablolara kancalara gerek yoktur. Yüzlerce defa manuel olarak açılır ve kapanır. Yüzeylere zarar vermez. Şarj Gerektirmez.