Yüksek Performanslı Mıknatıs
info@kaldirmamiknatisi.com
hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız kaldırma mıknatısı ve hurda mıknatısı satış ve servisini yapmaktadır. 15 yılı aşkın başarılı geçmişi ile Manyetik kaldırma ekipmanları satış ve servis hizmetlerini sağlıyan firmamız, yurtiçine olduğu kadar yurtdışı firmalara da yüksek kaliteli ürün sağlamaktadır. Manyetik kaldırma ekipmanları, müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak sektöründe maximum kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Satışını ve servisini yaptığımız ürünler ; Kaldırma mıknatısı, hurda mıknatısı, sac kaldırma mıknatısı ve elektromanyetik mıknatıslar. Kaldırma mıknatısları bir çok sektörde kullanılmaktadır. Her türlü demir ve çelik plaka, blok ve profil taşımada, pres kalıpları ve yarı mamül makina parçalarını kaldırma ve taşımada ideal bir çözümdür. Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Satış departmanımız işletmenize en uygun modeli şeçmenizde yardımcı olacaktır.

y

Misyonumuz

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını en iyi hizmetle karşılamak, kaliteden ödün vermeden daima sektördeki iyi firmalardan biri olmaktır.
y

Vizyonumuz

Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteyi öncüleyen; sektörde en hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma oluşturmaktır.
K

Kalite Politikamız

Müşterimizin beklentilerini sağlayacak kalite seviyesini sağlamak ve bunun üretim anlayışımızın tüm seviyelerinde sindirilmesi temel ilkelerimizdendir.

Temel Değerlerimiz

• Her işi küçük büyük ayırt etmeden süratle uygulamak, titizlikle takip etmek.
• Müşterilerimize hizmet heyecanımızı hiç azaltmamak.
• İlişkimizde güven saygı açıklık ve doğruluğu hep ön planda tutmak.
• Şirketimizin itibarını korumak ve işimizle gurur duymak.