Yüksek Performanslı Mıknatıs
info@kaldirmamiknatisi.com
hurda kaldırma mıknatısı genel bilgiler
22 Nis

Hurda Kaldırma Mıknatısı Genel Bilgiler

Hurda Kaldırma Mıknatısları, Katı Levhalar, Çelik Külçeler, Pik Demir, Hafif bitmiş parçalar, Hurdaları işlemek için tasarlanmış sağlam çelik dökümden imal edilmiştir. En zorlu hizmet koşulunda Maksimum güvenilir, verimli ve ekonomik performans sunar.  TERMİNAL KUTUSU çalışma sırasında koruma sağlamak için tasarlanmıştır ve bobinlerden çıkan uçların ayrı bir boşlukta kapatılmasını sağlayan çift giriş tipindedir. Nem geçirmez. Beslemeyle bağlantı için 3 damarlı bir kablo sağlanmıştır ve uygun yalıtımlı fiş ve soketle kolay kullanım sağlar.

Hurda kaldırma mıknatıslarımız çelik fabrikasında, hurda işleme sahasında, geri dönüşüm endüstrisinde, dökümhanede, cüruf işleme ve hurda uygulamalarında kullanılır.

Hurda kaldırma mıknatısı diğer tüm mekanik cihazlardan daha hızlı ve kolay bir şekilde kaldırabildikleri için zamandan tasaruf sağlar. Güçlü çekim kuvveti ve düşük enerji tüketir.

Her türlü uygulama için her çeşit hurda kaldırma mıknatısı yapıyoruz. Elektromanyetik mıknatıslarının kaldırma kapasiteleri 1 ton ile 3 ton arasındadır.  Hurda kaldırma mıknatısı teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.