Yüksek Performanslı Mıknatıs
info@kaldirmamiknatisi.com
hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Firmamız teknik servis hizmeti ve mekanik tamir bakım hizmeti sunmaktadır. Mekanik tamir bakım atölyemizde ürünlerinizde oluşan mekanik sorunlar anında giderilmektedir. Modern bir müşteri hizmeti anlayışı ile servis mühendisleri ve teknikerleri ile tesisinizdeki manyetik mıknatıslarda oluşabilecek bir arıza veya hasar durumunda bilgilendirmenize istinaden firmanıza en kısa zamanda servis hizmeti faaliyetini gerçekleştirir.

Satışını yaptığımız ürünler; kaldırma mıknatısı, hurda mıknatısı, elektromanyetik mıknatıs, sac kaldırma mıknatısı. Türkiye geneline anlaşmalı olduğumuz kargo ve ambar firmaları ile en uygun şekilde gönderiyoruz. Satışını ve servisini verdiğimiz tüm ürünlerimiz garantili olup yedek parçaları stoklarmızda mevcuttur. İhtiyaç halinde tarafınıza kargo ile gönderilir veya servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

d

Kaldırma Mıknatısı

Ağır Sanayi ve Demir çelik taşımada kolaylık sağlayan mıknatıslı kaldıraçlardır. Kullanımı kolaydır. Atölye ve fabrikalarda vinç kancasına takılarak kullanılır.
d

Hurda Kaldırma Mıknatısı

Hurda kaldırma mıknatısları hurda metallari kaldırma için ideal bir çözümdür. Her türlü vinç ve hurda kaldırma vinçlerinde rahatlıkla çalışır.
S

Sac Kaldırma Mıknatısı

Sac kaldırma mıknatısları boyutları uzun olan sac levhaları, çelik malzemeleri kaldırma ve taşıma işlemi için idealdir. Elektrik ihtiyacına gerek yoktur.

Manyetik Mıknatıs

Firmamız manyetik kaldırma ekipmanları Çelik ürünlerinin taşınması için çelik fabrikalarına, haddehanelere ve demir atölyelerine yönelik elektromanyetik mıknatıs, kaldırma mıknatısı, sac kaldırma mıknatısı ve ve hurda kaldırma mıknatısı ekipmanları tasarlar ve üretiriz. Kapasiteleri 400 kg ile 5 ton arasındadır. Teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayın.