Yüksek Performanslı Mıknatıs
info@kaldirmamiknatisi.com

2 ton hurda kaldırma mıknatısı

Hurda Kaldırma Mıknatısı Özellikleri
Kapasitesi 2 Ton
Test Yükü 6 Ton
Yükseklik 2000 mm
Çapı 1100 mm
Çalışma Enerjisi Elektrikli
Çalışma Sıcaklığı -40 + 80C
Ağırlık 320Kg

Hurda Kaldırma Mıknatısı

Çelik parçalar, dövme, döküm, plakalar, bomlar, ve her türlü hurda taşımak için hurda işleme tesislerinde kullanılır.

Zamandan ve çabadan tasarruf ederler çünkü çeliği diğer mekanik cihazlardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde kaldırabilirler.

Test yükleri kaldırma kapasitesinin 3 katıdır. Sürekli çalışmaya uygundur. Her türlü vinç ve makinaya montaj edilebilir.

Yüksek performanslı, bakımı ve kullanımı kolaydır.

Ürün Özellikleri

Hurda kaldırma mıknatısı kaldırma kapasitesi 2 ton. Hurda kaldırma mıknatısı yüksek çekme gücüne sahiptir. Mıknatıs özelliği en üst düzeyde olup avrupa standartlarına göre imalatı yapılmıştır.

Gün boyunca sürekli tonlarca hurda kaldırabilir. Metal işleme tesislerinde çelik parçaları, dövme, döküm, levhaları, bomları, kanalları, açıları, çubukları ve çubukları kaldırmak ve taşımak için kullanılır.

Yüksek performanslı hurda kaldırma araçları olan hurda mıknatısları her türlü hurdayı kaldırma ve taşımada kullanılır.

Hurdaları işlemek için tasarlanmış sağlam döküm imal edilmiş yapıya sahiptir ve en zorlu hizmet koşulunda Maksimum güvenilir, verimli ve ekonomik performans sunar.

Nem geçirmez, güçlü çekim kuvveti ve düşük enerji tüketimi ile sağlam yapıdadır. Enerji verici bobinler, enerji verici bobinlerin elektriksel özelliğini ve mekanik özelliğini geliştirmek için tasarlanmıştır. Isıya dayanıklı yalıtım malzemesi kalitesi, uzun servis ömrü ile Sınıf C’ye ulaşır. Basit ve kullanışlı kurulum, işletme ve bakım.

Tüm ürünleriniz garantilidir.